internet rahat dolaşım

arkadaşlar bize geldi omegleye giricektik olmadı türk telükümünasyonmudur herneyse işte ondan çıktı bazı sitelerede girince bu sorunu alıyorum  hani bi ayarı varmış flan onu söylermisiniz bana bide proğram varmış seni başka bi ülkede gösteriyor açmıyacağı site yok adını unuttum eğer o ayarlar sonucunda giremezsem o proğramı indiricemde

efecan375 efecan375 (9)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ZenMate, Google browser eklentisi. Tıkla indir

    ZenMate, belirli konumlardan erişemediğiniz Facebook, YouTube, Twitter, Pandora, Hulu, Netflix, Gmail, Wikipedia gibi birçok siteye hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlayan Google Chrome için ücretsiz bir VPN proxy servis eklentisidir....

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır (Tıkla)?

    Google DNS:

    8.8.8.8

    8.8.4.4

    Open DNS:

    Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

    Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      open dns ne oluyor onu anlamadım açıklama şansın varsa lütfen

      efecan375 efecan375 (9)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Open DNS, dünya üzerinde en yaygın kullanılan DNS'lerdendir ve seninde istediğin şekilde yasaklı-kapatılmış falan dinlemeden bütün sitelere ulaşma imkanı sağlar. temmuz 9 yıl önce