İnternet servis sağlayıcısı önerileri

D-Smart anlaşmamız bitti bitecek. 50-70 TL arası, taş çatlasa 80 TL olacak şekilde İSS önerisi?

En avantajlı ve en iyisi hangisidir?

Not: 2 masaüstü kablo ile, 1 dizüstü WiFi ile, 2 tablet WiFi ile, 7-8 telefon ise WiFi ile bağlanıyoruz. (Komşular dahil.)

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Servis sağlayıcı konusunda çok fazla alternatif yok. Bir de servis sağlayıcı kalitesi özellikle bölgeye göre çok değişebiliyor. Mesela bazı insanlar Superonline'den çok memnunken bazıları nefret kusuyor. Ben Türk Telekom, Superonline arasında gidip kaldım bir dönem. Denemek için superonline aldım. İlk aylar çok iyiydi. Sonra sorunlar çıkmaya başladı. Tekrar Türk Tekekom'a dönmek zorunda kaldım.

    Aşağıda şuan güncel kampanyaların bir incelemesini bulabilirsin. Fiyatlamayı 2 yıl boyunca ödenecek toplam tutar üzerinden yaptım. İlk 6 ay yarısını öde vs gibi kampanya detayları var. Ben kafa karışmasın diye toplam tutar üzerinden gidiyorum.

    Eğer bulunduğun bölgeye Turk.Net hizmet veriyorsa şuan için oldukça avantajlı görünüyor. Hem hız hem de fiyat açısından. Üstelik, gerçek anlamda kota yok.

    hakan hakan (15409)