internet sinyali düşük

internete bağlantıktan sonra pc deki sinyal düşüyor ama internette sorun yok yardımcı olursanız sevinirim tşk

yldrm1984 yldrm1984 (7)
9 yıl önce sordu

  • modemin yanında da mı düşüyor yusufbozar 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

yaklaşık 75 m var... havada rüzgarlı değil hani ondan desem daha önce çok güzeldi

yldrm1984 yldrm1984 (7)
9 yıl önce cevaplandı

    Mesafe arttıkça sinyalin düşmesi doğaldır. Herkeste durum böyledir. Bazen ilk bağlandığında tam çeker ve birden düşer. Olması gereken budur . Duvarlar kaliteyi azaltır .Sinyal düştükçe veri hızında düşer. Sana tavsiyem fazla açılma. :) Kablo uzunluğu arttıkça veri kalitesi azalabilir. Ama sinyal düşmez. Burada sorun ağ bağdaştırıcında olabilir. Bakım programıyla en fazla ağ bağdaştırıcına bakım yapabilirsin. Durum değişirmi bilemem. Şimdi bende merak ettim. :)

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

      75 metre normal kablosuz modem için oldukça fazla bir mesafe.  Modem ile aranıza kelebek girse sinyal seviyeniz düşer. Bilgisayarınız ve modeminiz arasına girecek olan her unsur sinyal seviyesini düşürür.

      cemkara cemkara (4215)