İnternet tarayıcılardaki reklamlardan nasıl kurtulurum?

Bilgisayarımda yüklü olan bütün tarayıcılarda alta reklam cıkıyor. Bazen bilgisayaeınız çökmek üzere gibi reklam pencereleri açılıyor.  Chrome, Firefox, Internet Explorer hepsini denedim.

Reklamlar tüm internet tarayıcılarında çıkıyor.  İnternet tarayıcılarındaki reklamlardan nasıl kurtulabilirim?

serrr serrr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Internet tarayıcılarda çıkan reklamlardan kurtulmak için 3 tane çok etkili araç var:

    1. Buradan Malwarebytes anti-malware programını indirin.
    2. Bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile tam olarak taratın.  Yukarıdaki linkde Malwarebytes nasıl kullanılır anlatılmıştır.
    3. Adwcleaner programını buradan indirin. Adwcleaner güçlü bir reklam yazılımı temizleme aracıdır.
    4. Linkte anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
    5. Ayrıca bilgisayarınızı HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? linkinde anlatılan HitmanPro ile taratmanız önerilir.

    Bu araçlar ile linklerde anlatıldığı gibi tarama yaparsanız internet tarayıcılardaki reklamlardan kurtulabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Adw Cleaner'ı tavsiye ederim. Ben de aynı dertten muzdaripken, böyle çözüm buldum...

      erayx erayx (1)