Internet tarayıcılarındaki sekme sıkıntısı.

Merhabalar benim sıkıntım şu,

Benim bilgisayar bozuktu ve servise gönderdim. Çalışır halde geldi ancak şimdide diyelim ki chromedan bi sekmeye girdim ancak o sekmeyi girdiğim anda 2 yada 3 dakika sonra önceki sekmeye yada daha önceki sekmeye dahi atıyor ve istemsiz olarak hiç bir şeye dokunmuyorum. Diğer tarayıcılardada denedim aynı sorun gine var. Eğer klavyede veya mouseda sıkıntı olsaydı neden geriye atsın yada klavyede geriye atma gibi bi özellik içeren tuş var mı ? Şimdiden teşekkürler.

innery innery (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanımsal bir Problemin olduğunu sanmıyorum.İstersen tarayıcıya girdikten sonra mouse ve klavyeyi bilgisayarından çıkartıp aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını görebilirsin ama çok büyük ihtimalle yazılımsal bir sıkıntın olduğunu düşünüyorum.Tarayıcıyı silip yeniden yüklemeyi dene ayrıca başka tarayıcılarda aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını da kontrol etmelisin eğer yaşamıyorsan kullandığın tarayıcıdan kaynaklı bir sorundur.

    umuttt umuttt (207)