İnternet var ama sarı ünlem işareti çıkıyor

Merhaba, şimdi farkettim internet simgesinin üstünde ünlem isareti var. Her siteye gezebiliyorum rahatlıkla ama ünlem isareti var o nedir?

https://i.hizliresim.com/ZXRL53.png

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu anladım. Aynısı bende de oluyor. İnternet var, hiçbir sıkıntı yok ama Wi-Fi simgesinin üzerinde sarı ünlem işareti görünüyor bazen. Anladığım kadarıyla Windows 10'un bir hatası bu. Önceden yoktu, en son Redstone güncellemesiyle beraber görmeye başladım.

    Büyük ihtimalle bir sonraki güncellemede düzeltirler. İnternetin varsa, problem etmene gerek yok zaten.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    Bilgisayarını yeniden başlat düzelmezse

    İnterneti kapat pcdeki ve uçak moduna al ve uçak modundan çık interneti sonra aç çünkü bende de oluyor arada o sorun

    Hiç biri işe yaramadıysa mecburen CMD'yi yönetici olarak aç ve sfc /scannow'yaz

    darkcrak darkcrak (5158)