İnternet var ama yokmuş gibi gösteriyor

Merhaba şu an olduğu gibi internete sorunsuz giriyorum ama pc'de internet yokmuş gibi bir görüntüye sahibim.

 Bu nasıl düzelebilir. Böyle olunca pc'de dns değiştiremiyorum.

Dns değişmek zorundayım çünkü çoğu sitede

Böyle bir hata alıyorum. Yardımlarınıza muhtacım :)

atmbalans atmbalans (16)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olayları kurcalarken iyice beter hale getirdim ama sonunda çözüm komutlarda çıktı.

    Cmd komut isteminde " net localgroup Administrators /add networkservice " yazıp bir restart yapmamız yeterli.

    atmbalans atmbalans (16)