internet video indirme

Herhangi bir sitedeki videoyu indirmenin en kısa ve kolay yolu nedir?

Nasıl Internetteki herhangi bir siteden kolayca video indirebilirim?

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Internetteki herhangi bir siteden video indirmenin en kolay yolu IDM yani Internet Dowload Manager adlı programı kullanmaktır.

    IDM nedirIDM ne işe yarar? linkinden IDM ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Pek çok yerde IDMAN olarak da anılır.

    IDM bir indirme yöneticisidir. Programı kurduktan sonra her videonun yanında video oynamaya başladıktan sonra DOWNLOAD butonu görünür. Bu butona tıklayarak basitçe videoları indirebilirsiniz.

    Benim bildiğim ve internetteki bir siteden video indirmek için kullanılacak en basit yöntem IDM kullanmak.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      mutecessis mutecessis (216)