İnternet virüsü var

Mehabalar,

Bilgisayarıma internet virüs bulaştı. Maç siteleri gibi, nereye bassam yandan reklamlar alttan reklamlar geliyor. Kaspersky indirdim tarattım olmadı. Sitenizde dediğiniz adwcelaner yükledim tarattım buldu sildi ama geçmedi. Benim bilmediğim gereksiz bir program da yok baktım. Ne yapmalıyım acil yardım edin çünkü bu virüs adamı deli ediyor.(Chrome kullanıyorum ama İE'de de aynısı oluyor)

kullanici75781 kullanici75781 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    chrome reklam virüsü linkinde anlatılanları adım adım yapın. Tani sadece Adwcleaner ile taramayın. Google Chrome'u da sıfırlayın. Aynı zamanda gereksiz programları, bilmediğiniz programları da kaldırın.

    cemkara cemkara (4215)