İnternet yavaşlık sorunu - 30 Ağustos 2020

Türk Telekom kullanıyorum bugün internet çok yavaş. Demin arkadaşımla konuştum onda da aynı sorun var. İkimizde istanbuldayız. Acaba bölgelsel bir sorun mu var yoksa bize mi denk geldi öğrenmek istedim.  İnterneti yavaş olan başkaları da var mı?

alivecan alivecan (337)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Türk.Net kullanıyorum bende de internet çok yavaş. Sorun genel mi yoksa bende mi diye aranıyordum. Fakat görünen o ki şuanda Türkiye genelinde bir yavaşlık sorunu var.   Türk Telekomu'da kontrol ettim. Onda da internet yavaşlık sorunu var.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

      Türk Telekom kullanan biri olarak beni de listeye ekleyin. Bir kaç saatir Twitter, Facebook gibi sitelere girmek neredeyse imkansız.  İnternet çok yavaşladı. Tam başlık açayım diye uzmanim.net'e girmiştim. Bu başlığı gördüm. Test ettim. Genel bir sorun. Sadece bekleyeceğiz.

      Vodafone da yine aynı durumda internet çok yavaş.

      murat murat (12492)