İnternete bağlanamıyorum, bağlandığımda sık sık kesiliyor.

Merhaba
İnternetimi 1.kattan 3.kata taşımak için 3 ay önce TPLİNK marka bir access point ürünü aldık. Aldığım vakittan bu yana bir sürü sorun çekiyorum. Öncelikle internete cihazım şarjdayken internete bağlanmakta sıkıntı çekiyor çok yavaş bağlanıyor. Bunu güç seçeneklerinden Kablosuz bağdaştırıcı ayarlarından en yüksek performans yaptım her iki durum içinde. Fakat çözülmedi. Cihazım bazende bağlanıyor bağlandığı zamanda çok sık 5-10 dkda bir internet 1-2 dklığına gidiyor. Ancak bazende sınırlı hatası alıyorum. Modeme bağlandığımda hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Problem bendemi diye düşünürken evimdeki diğer laptoptan sorunsuzca hem access pointe hem modeme bağlanabiliyorum. Lütfen yardımcı olun çekimez bir çile bu.

ares ares (1)
8 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar cihazımı şarja takınca internet bağlantım kesiliyor. Birkaç dk sonra geliyor sonra tekrar gidiyor. Ne yapabilirim? ares 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

sorun laptop çevresindeki elektronik cihazlar kesinti yapıyor büyük ihtimelle sorun kendiliğinden düzelmesini beklemeni tavsiye ederim diğer laptop ta olmuyor dediniz zaten hepsinde olmuyor aynı sorunu bende yaşadım her yolu denedim olmadı sorun kendiliğinden  düzeldii sonunda

candan candan (4301)
8 yıl önce cevaplandı

    Uzman birini bulmanızı ve modeminizden uygun kanalı seçmenizi öneririm.

    yusufbozar yusufbozar (348)