internete bağlanamıyorum

laptopum samsung np300e5e format attım daha sonra internete bağlanamıyorum drivelerınıda yükledim ama başarılı olmadı ne yapmam gerekiyo bilgi verirmisiniz lütfen ??

hayal23 hayal23 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    samsung np300e5e kablosuz ağ sürücülerini en sağlıklı yükleme yöntemi SW Update yazılımını kullanmak.

    SW Update yazılımını buradan indirin ve kurun. Daha sonra çalıştırın. Eksik olan tüm yazılım ve sürücüler otomatik olarak internetten indirilecektir.

    Kablosuz Ağ sürücüsünü el ile değil de SW Update  ile yüklemeniz daha mantıklı.

    hakan hakan (15394)