Internete baglanamıyorum

oncden ag baglantılarında yerel ag baglantısı falan vardı sımdı kayboldu

sımdı alttakı  Tap Win32 Adapter V9  u yukleyemıyorum ben bundan kaynaklanıdıgını dusunuyorum sız ne dusunuyorsunuz?? yardımıcı olun!!

kullanici543895 kullanici543895 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Unknown Device Identifier programı nasıl bir programdır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? (tıkla)

    Üstte linkini verdiğim program vasıtasıyla ilgili driver download sayfasına ulaşabilirsin.

    Edit:

    Sen herhalde yanlış ve hatalı sürücüyü güncellemek istiyorsun. Bu sebeplede başarılı olamayarak hata mesajıyla karşılaşıyorsun.

    Denetim Masası>Aygıt yöneticisinde ilgili sürücü üzerinde sağ tık menüsü özellikler arabiriminde sürücü sekmesi altındaki "Sürücüye Geri Dön" düğmesi vasıtasıyla eski sürücüye geri dönersin.

    Hatalı sürücüyü tamamen kaldırıp, doğru sürücüyü yeniden yükleyerek problemi aşabilirsin.

    Veya Sistem Geri Yüklemesi yaparak PC'y problem öncesi bir geri alma noktasına (problem öncesi bir zamana) geri yükleyebilirsin:

    Sistem geri yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: Web'de biraz araştırdım ve Win32 Adapter V9'un VPN sanal ağ bağlantısı sürücüsü olduğunu anladım. Senin bununla bir işin yok. Zaten bozuk halde ve işe yaramaz. Bunu kaldır istersen ve eğer internet bağlantın kablolu değilde WiFi ise fiziki donanım olarak kablosuz bağlantı adaptörünü araştır ve onun sürücüsünü yükle.

    Gönderdiğin Aygıt Yöneticisi görüntüsüne bakıldığında şu anda sisteminde ağ adaptörü olarak sadece ethernet (kablolu) adaptör mevcuttur. Kablosuz (WiFi) bir aygıt ve öyle bir aygıta ait sürücü yok.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      drıver ıbuluyorum ama yuklemıyor ..

      kullanici543895 kullanici543895 (3)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımı editledim, yeniden bakabilirsin. temmuz 8 yıl önce
      • Yeniden editledim, yeniden bak. temmuz 8 yıl önce