İnternete bağlanamıyorum

Merhaba pc ye yeni format attırdık servis driverleri kurup gönderdi  Herşey normal idii

İnternete bağlanmak istediğimde İnternetin üzerinde X(kırmızı çarpı  işareti  vardu)

Hiçbirşekilde bağlanamıyorum driver mi eksik acaba??

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    kablolu olarak mı bağlanmayı deniyorsunuz acaba kablosuz mu

    morganflex morganflex (40)
    6 yıl önce cevaplandı

      İnternet simgesinin üzerinde çarpı işareti varsa 2 ihtimal vardır:

      1. İnternet driverları yüklenmemiş
      2. İnternet driverı yüklenmiş ama bir şekilde devre dışı kalmış

      Bunu anlamanın en iyi yolu Aygıt Yöneticisi'ne bakmaktır. Aygıt Yöneticisi'ni açıp Ağ bağdaştırıcılarının bir ekran görüntüsü buraya bırakır mısın?

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Ethernet Driver'i Yüklenmemiş ( Wirelles'de olabilir )
        Hangi Ethernet kartını kullanıyorsan o siteden indirebilirsin.

        Realtek ise realtek ( muhtemelen Realtek dir )

        nvidiagtx nvidiagtx (690)