İnternete bağlanılmıyor sorunu ?

İnternete bağlanamıyorum.

Google'a giremiyorum.

444 1 444 ulaşamıyorum.

hydra hydra (3800)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternete bağlanamıyorum.

    Şu an türkiyenin TT kullanıcıları bu  sorundan muzdarip, şu an yavaş yavaş sorun düzeliyor. Ben de wifi, mobil veri düzeldi. Beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok gibi.

    Google'a giremiyorum.

    DNS Değiştirmeyi deneyin. Yukarıda bahsettiğim gibi TT kullanıcıları mağdur ancak yavaş yavaş düzeliyor.

    444 1 444 ulaşamıyorum.

    TT'nin sistemlerinde yaşanan problem/sorun yüzünden insanlar internete bağlanamıyor ve bu sebepten dolayı müşteri hizmetlerine akın ediyor ve bu da yoğunluk yapıyor, kısaca şu sıralar yoğunluktan dolayı müşteri hizmetlerine bağlanamayabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)