İnternete girdiğimde reklamlar çıkıyor, reklamlardan nasıl kurtulabilirim?

Merhaba kolay gelsin öncelikle ben internete girdiğimde bir sayfayı aradığımda reklam sayfaları cıkıyo bir siteye girdiğimde sürekli reklam cıkıyo sizin sitenizden baktım ama hiç bişey anlamadım lütfen bana bi anlatırmısınız kolay bi şekilde virüslerden nasıl kurtulabilirim sitenizde bir kaç tane programdan bahsediyosunuz bu programların hangisini uygularsam virüslerden kurtulabilrim ve karsıma cıkmaz bi daha ?

kadir007 kadir007 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    modeme reset at büyük ihtimal inşalla düzelir kardeş

    kullanici695722 kullanici695722 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      İlk olarak Malwarebytes ile tarat ve virüsleri karantinaya al.

      İkinci olarak AdwCleaner ile tarat(restart atmanı isterse yap) ve virüsleri sil.

      Sonra HitmanPro ile ikincil tarama gerçekleştir.

      Virüs gitmiş olacaktır.

      Şunlardan birini yüklü bulundur: Avira, AVG, Avast ve Malwarebytes Endpoint Security

      kullanici194404 kullanici194404 (32)