Internete giremiyorum. Chrome uzantı yükleme hatası veriyor

Merhabalar

Torrent programi indirirken virus bulasti. Laptoptan artik internete giremiyorum. Internet var gozukuyor, telefondan wifia da baglaniyorum fakat bilgisayardan ne spotify internete giriyo ne google chrome ne de baska bir tarayici. Googlea girdigimde ise soyle bir sorun veriyor: Uzanti yukleme hatasi->C:\Users\user\AppData\Local\kemgadeojglibflomicgnfeopkdfflnk. Bildiri dosyasi eksik veya okunamiyor.

Yardim ederseniz sevinirim :)

kamivanli kamivanli (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1- Sistem Geri Yükleme yapılır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistemdeki hataları düzeltmek için kullanabilirsin.

    2- sfc /scannow

    Komut isteminde (CMD) üstteki komutu çalıştırarakta problemlerin düzeltilmesi denenenir (Arabirim "Yönetici olarak çalıştır" istemiyle başlatılmalıdır).

    3- Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer sistem yükleme çalışmıyor veya kapalıyda şu yolu deneyin.

      Öncelikle Google Chrome uzantılarını silmenizde fayda var:

      1. Bütün Chrome pencerelerini kapatın.
      2. Bilgisayarım > C sürücünü yolunu izleyin. Windows gezginini içinden

        Windows XP için şu yolu izleyin:
         C:\Documents and Settings\[Kullanıcı Adınız]\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\

        Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1,Windows 10 için şu yolu izleyin.
        C:\Kullanicilar\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data
        veya ingilizce ise
        C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data
      3. Yolunu bulun. Burada bulunan Default klasörünü silin.
      4. Chrome'u yeniden açın chrome ilk kurulduğu hale dönmüş olmalı.

      Bu işlemden sonra Google Chrome normal açılacaktır.

      daha sonra mutlaka @temmuz'un verdiği linklerdeki yazılımlar ile bilgisayarı virüslere karşı taratın.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        hocam bende hala olmuyor ya

        darthvader darthvader (1)