İnternete giremiyorum

Ev internetim Türk Telekom mobil ise Vodafone. Tam ev interneti ile YouTube'da video izliyordum bir anda video dondu, düzelir diye bekledim düzelmedi. Sonra mobil veriyi açtım ve yine aynı şey oldu. Tiktok, Instagram vb. Yerlere de girdim belki sorun YouTube'dadır diye ama onlara da girmedi. Her şeyi yaptım mobil veriyi ve ev internetini açıp kapattım, telefonu yeniden başlattım, girip çıktım ama yine de olmuyor internetin ışıkları yanıyor buna rağmen ne mobil veriyle ne de ev internetiyle video izleyemiyorum lütfen yardım edebilir misiniz?

kullanici78218 kullanici78218 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Bende eve geldim pc yi açtım facebook, youtube, twitter, instagram siterlerine girmedi, ya sunucular çöktü ya da saldırı var. Bugün İstanbulda bombalı saldırı meydana  geldi ondan herkes sitelere eriştiği için çökmüş olabilir.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)