İnterneti kullanmadığın zaman internetin gitmesi sorunu.

Pc'de 2 gündür bu sorun var. Mesela chrome'da gezerken internet normal bir şekilde çalışıyor veya Euro Truck Simulatör 2 Online oynuyorum internet yine gitmiyor.Ama PES 2017 ve Euro Truck Simulator 2(online olan değil normal) gibi internet gerektirmeyen oyunları oynayınca internet bir süre sonra gidiyor.Anlamadım gitti bu sorunu.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Sebebi belirki bir süre interneti kullanmadığında güç tasarufu yapmak için aktif edilmiş bir ayar olabilir.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce cevaplandı

  • meraklii olabilir safadam 7 yıl önce

TTNET kullanıyorsanız Onlarla İletişime Geçin.Veya Herhangi bir modem kullanıyorsanız onlarla iiletisime gecin yada videolardan arastırın

ins yardımcı olmusumdur.

Amin.

by safadam Sunar.

safadam safadam (-84)
7 yıl önce cevaplandı

    Telefonumun internetiyle de denedim sonuç aynı.Aslında normalde wifide otomatik olarak bağlan seçili değildi.Bende onu seçtim şuan sadece arada bir internet gidiyor geliyor gibi oluyor okadar.Aslında pekte sıkıntı yok.

    ghostdead11 ghostdead11 (62)