İnternetim bilgisayarda hızlı ama telefonda aşırı yavaş

çok garip ama bilgisayardan sorunsuz olarak internete girebiliyorum.Telefonda internetteki resimleri bile yükleyemiyo farklı telefonlarda denedim sorun değişmedi

samederden samederden (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayara kabloyla mı bağlı? Problem Wi-Fi'den dolayı olabilir diye düşündüm. Bir de speedtest.net'ten ölçtüğünde kaç mbps çıkıyor hızı?

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

      aynen kabloyla bağlı 7 mbps çıkıyor

      samederden samederden (1)