İnternetim birden yavaşladı

TTnet kullanıyorum birden aşırı derecede yavaşladı sitenin arkaplan resmini yarım saatte anca aşıyor.

Kotam da dolmadı. Acaba genel bi sorun mu var?

taha17 taha17 (91)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Kotan dolmadıysa bu kornik bir TTNET sorunu olabilir. @temmuz bahsetmiş. Modemi kapatıp açmak ilk denenmesi gereken nokta. Neredeyse günde bir kez bunu yapıyorum. Faydasını da görüyorum. Yoğun saatlerde özellikle akşam saatlerinde benzer sorunları yaşıyorum.

      Geçenlerde farklı bir TTNET paketine geçiş yapmam için Türk Telekomdan bir telefon aldım. Telefondaki yetkili  bana hattımla ilgili bağlantı sorunları yaşadığımı gördüklerini kotası daha yüksek bir pakete geçersem sorunun çözüleceği gibi deli saçması bir öneride bulundu. Ben de açtım ağzımı yumdum gözümü elbette. Böyle olunca insan Türk telekom bilerek mi sorun çıkarıyor diye düşünmüyor değil.

      murat murat (12492)