internetim gidip geliyor

Bilgisayarda internet gidip geliyor sorun gidericiyi açtığımda hata veriyo sorunu nasıl çözerim?

kullanici24286 kullanici24286 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce modemini kaptarak yeniden başlat. Problem düzelmezse aşağıdakileri uygula:

    Güç seçeneklerine gir, var olan güç ayarındaki Plan ayarlarını değiştir'e tıkla, Gelişmiş güç ayarlarını değiştire tıkla, Kablosuz Bağdaştırıcı Ayarları'nı tıklayıp Pilde seçeneğini En Yüksek Performans olarak değiştir. Bilgisayarı yeniden başlat.

    temmuz temmuz (12505)