internetim her aksam saat 19.58 de kesiliyor sabah 7.00 kadar gelmiyor

Vodafon net kurumsal sabah saat 7 aksam saat 7. Olmak ozere 16 mgb aksam ise 3 mgb hiz tarifesini kullaniyorum her aksam saat 19.58 internetim kesiliyor.diger sabah kendiliginden geliyor kesildikten sonra kullanici adi hatasi veriyor modem ustundeki isiklarin hepsi yaniyor sadece sabah leyin internet isigi yanip sunerken internet kesildiginde sabit yanik kaliyor reset atip kullanici adi girisi yaptim hic bir ise yaramadi defalarca aruza kaydi olusturdum yine ise yaramadi hizimi guncellediler yine ayni garip olan ise ne zamanki hizim dusuyo o anda kesiliyo alt yapida hic bir sorun yok

want63 want63 (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Cevaplar icin  tessekkur  evde kullaniyorum modem arayuzune giris yaabiliyorum ara yuzde herhangi bir sorun yok saat 7 den 7 ye hizim degisiyo tarife geregi hizim 16 mgb 3 mgb dusuruldugunde yavaslamasi beklenen internet kesiliyo ve modem ara yuzunde kullanici adi hatasi hatasi  cikiyo hala cozum bulunamadi sorun devam alistim artik gece internetsizlige :) sunu ogrendimki evde internet vodafonun isi degil ttnetin elini opim 4 yil kullandim bir saniye sorun yasamadi. Yasadigim  Zamanda  hemen cozduler iptal edim diyorum bi aydir aldigim internete 800 lira istiyolar yasal soyguncular saygilar ben ettim siz etmeyin

    want63 want63 (16)
    7 yıl önce cevaplandı

      Birisi sizi düzenli olarak modem arayüzünden banlıyor olabilir modem arayüzünden giriş şifrenizi değişin

      bcaggul bcaggul (117)
      7 yıl önce cevaplandı

        Burası bir kurum veya kuruluş falan herhalde (Vodafon net kurumsal). Öyleyse @bcaggul tahmininde haklı olabilir. Ama şöyle, banlama falan değilde belki modem arabiriminde bağlanabilme imkan ve ayarları iş saatlerine (07:00 ile 19:58 dakikası dakikasına iş saatlerine) göre düzenlenmiş, bu ayarlar yapılmıştır.

        Bende bu tahminleri bir kurum-kuruluş internet ağı şeklinde düşünerek buna göre tahminde bulundum. Farklıda olabilir.

        temmuz temmuz (12505)
        7 yıl önce cevaplandı

          Kullanıcı adı hatası alıyorsanız bu modem arayüzü üzerinden halledilebilecek bir durum değil. Vodafone nasıl çalışıyor bilmiyorum ama kesik olduğu saatlerde kendilerini arayıp hattı kontrol etmelerini isteyin. Vodafone'un bunu düzeltmesi gerekir. Sizin ayarlar vs ile yapabileceğiniz bir durum değil.

          düzenleme:

          Kullanıcı adı hatası derken ben internete erişim için modeme girdiğiniz kullanıcı adı olduğunu düşünüp yazdım. Eğer modeme erişim için kullandığınız admin kullanıcı adı ve parolası hata veriyorsa o zaman diğer arkadaşlar haklı olabilir.

          cemphp cemphp (651)