İnternetim sürekli kopıyor

Ttnet kullanıcısıyım ve internetim hern gün kesiliyor ve geri kapatıp açmayınca gelmiyor. Bir kere şifresini değiştirdim sorun düzeldi ama 1 haftadır aynı sorun devam ediyor ne yapmam lazım iyi forumlar

atakan6464 atakan6464 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows da karşılaşılan WiFi sorunları ve çözümleri (tıkla)

    Konu muhtevasındaki çözümleri ve özelliklede "WiFi bağlantısı belirli aralıklarla kopuyor" alt başlığı altında gösterilen çözümü denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bence En iyisi müşteri temsilcisine başvurman benim internetimdende Wifi sorunu var Laptoplardan, PC lerden girince sıkıntı yok telefonlar wifi ye bağlanmıyor.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)