İnternetim var gözüküyor fakat kullanamıyorum

Arkadaşlar merhaba internetimi komşudan kullanıyorum router ile çekiyorum ve anten ile masaüstü bilgilsayarımda kullanıyorum fakat yaklaşık 1 haftadır şu sarı ünlemli bir levha çıkıyor wifi bağlantısının üstünde modemde tüm ışıklar yanıyor bazen o işaret çıkmıyor ama yinede internet yok yardımcı olurmusunuz

arma1998 arma1998 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DNS ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsin. Öncelikle DNS değiştirmeyi dene. DNS nasıl değiştirilir buradan öğrenebilirsin: DNS değiştirme

    Sonra da ping testi yap. Ping nedir, nasıl kullanılır? bu sana sorunun nereden kaynaklı olduğunu söyler

    alattin alattin (16999)