internetimi yavaşlatan dosya virüsler

MERHABALAR İNTERNETİMİ YAVAŞLATAN UZANTI OLSUN VİRÜS OLSUN BUNLARI TARAYIP SİLEBİLECEĞİM Bİ PROĞRAM (GÜVENLİ SİTEDEN) VARMI ACABA

alert alert (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    bu arada bilgisayarı yavaşlatan dosyaları gereksizleri bulup silebilecek proğram varsa yorum olarak atarmısınız alert kusura bakma başlık atamıyorum çok gerekli bilgisayarım çok yavaşladı virüs yok tarattım ama düne göre çok yavaş

    efecan375 efecan375 (9)
    9 yıl önce cevaplandı

      ÖNEMLİ DEĞİL KARDEŞİMDE KİMSE CEVAP YAZMADI YENİYİM DİYEMİ ACABA ANLAMADIM

      alert alert (2)
      9 yıl önce cevaplandı

        Bu proğram  çok güzel sonuç veryor bunula bir taratmanı tavsiye ederim  AdwCleaner 4.101 İndir

        emir38 emir38 (-4995)
        9 yıl önce cevaplandı

        • bu internet içinmi yoksa bilgisayar içinmi onu söylersen iyi olur alert 9 yıl önce
        • bu önerdiğim proğram zaralı reklam veya virüslerden pc temizliyor dolayısıyla netin yavaşlamasıda ortadan kalkıyor emir38 9 yıl önce

        Bu istediklerinizin hepsinin linkleri ve anlatımları uzmanım.net'te bulunuyor:

        -ADWCleaner

        -Malwarebytes

        -Ccleaner

        -Advanced System Care

        Bunları uzmanım.net'te araştırın. Müsait zamanlarımda bende size yardımcı olmaya çalışacağım, linkler ekleyeceğim.

        Ayrıca disk temizlemesi yapmakta sistemi rahatlatabilir, hız artışı sağlayabilir. Müsait zamanımda bunun yolunuda gösterebilirim.

        Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır, nereden download edilir?

        Mawarebytes nedir, nasıl kullanılır, nereden download edilir?

        Ccleaner nedir, nasıl kullanılır, nereden download edilir?

        Advanced System Care nedir, nasıl kullanılır, nereden download edilir (Kurulumu sırasında istenmeyen ek programların kurulmaması için dikkat edilmelidir)?

        Windows işletim sistemlerinde Disk Temizleme nasıl yapılır (tıkla)?

        temmuz temmuz (12505)
        9 yıl önce cevaplandı

        • hocam bi sorum olucak bi disk temizleyince noluyor diski temizleyince yani nelerimi kaybederim alert 9 yıl önce
        • Yükünü ve safralarını kaybeder, sabit diskte yeni kullanım alanları kazanır ve PC'nin çalışmasında hız elde edersin. Silinen dosyalar tamamen işe yaramaz geçici, kalıntı vb dosyalardır. Bunların kaldırılması PC'nin ve kurulu programların çalışmasına hiçbir olumsuz etkide bulunmaz, tersine olumlu katkıları (hız ve stablite gibi) bir hayli olur. Baştada söylediğimiz gibi ayrıca sabit diskte kullanılabilecek yeni alanlar kazanılacaktır. temmuz 9 yıl önce
        • Bakımlı insan sağlıklı yaşar uzun ömürlü olur. Keza makineler ve kullanım eşyalarıda bakılı olurlarsa daha verimli çalışırlar ve daha uzun ömürlü olurlar. Disk temizlemede PC'lerin bakım şekillerinden biridir :-) temmuz 9 yıl önce