İnternetsiz bilgisayarda TV nasıl izlenir?

Laptopta TV izlemek istiyorum ama İnternetsiz. Eskiden tv kartları vardı. Şimdi nasıl oluyor o iş laptopta ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarda internetsiz TV izleyebilmek için hala TV kartına ihtiyacın var. USB TV kartları var.  Mesela Asus Usb Tv Kartı - ASUS MY CİNEMA-U3000 Digital USB2.0 : https://www.asus.com/tr/Home-Entertainment/My_CinemaU3000/

    Bunu USB den bilgisayara bağlıyorsun ve Radyo dinleme, TV izleme işlemlerini gerçekleştiriyorsun.  İnternet olmadan başka şekilde bilgisayardan TV izleyemezsin.

    murat murat (12492)