İnternette bir sayfa açıldı Virüsmüdür?

İnternette boş boş gezinirken yanda açılmış bi sekme gördüm adı player'dı bende açtım ve şey gördüm hani karasal yayında kanal yoksa karalanma olur ya  onun renklisi yeşil falan.arada bir takılıyodu bende ne oluya la dedim korkudan kapattım sizce ne olabilir.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüs değil ancak sizi zararlı yazılımlara yönlendirebilecek link olacaktır büyük ihtimalle.Güvenmediğiniz sitelerden birşeyi günceleme ya da indirme isteği olursa yapmayın.Bunlar genelde bilgisayarınıza reklam yazılımları yükleyecek ve bilgisayarınızı yavaşlatmaya ve karşınıza birçok reklam pencereleri çıkmasına neden olacak.

    ismailsarp ismailsarp (6010)