İNTERNETTE BİR ŞEY YAPTIM SUÇ MU ACABA.

SELAMUN ALEYKUM. KARDEŞİM İNTERNETTE SPORX TE DOLANIRKEN BİRDEN KARŞIMA REAL LIVE CAM DİYE BİR ŞEY ÇIKYI KAPATICAKTIM TIKLADIM YANLŞLIKLA TIKLAYINCA İÇİNDEN TEEN İÇERİKLİ YAYINLAR ÇIKTI. SUÇ SAYILIYORMUŞ AYNI HATAYI 2 DEFA YAPTIM. AMA KAPATTIM. SUÇ MU ACABA.

berkalex100 berkalex100 (1)
9 yıl önce sordu

  • Sorunuzu ve başlığınızın tamamını büyük harf ile yazmanız uzmanim.net kurallarına aykırıdır. Düzeltmezseniz sorunuz silinecektir. cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

aleyküm selam, aynı hatayı 2 defa yaptıysan yanlışlıkla degil gibi ama neyse :) reklamlara tıkladıgın için suç olmayabilir, bide sen girer girmez direkt ceza almıyorsun ama eger ileride de yanlışlıkla girerim gene diyorsan başka bir tarayıcıyla gir mesela http://www.tamindir.com/tor-browser/ burdan indirebilirsin

burakburak burakburak (15)