internette gezerken çok reklam çıkıyor, reklamları nasıl kaldırırım?

internet reklam çok cıkıyor ama reklamsız istiyorum nasıl yapılır

mebebas mebebas (1)
7 yıl önce sordu

  • "Yardım lütfen.." şeklinde soruda olmaz, problem muhtevasıda özetlenmez. Kaldıki mesajının kendisi zaten özetmiş. Öyleyse onu yazsaydın bari başlık olarak. "Yardım lütfen.." site kurallarına uygun bir başlık olmuyor. Bunlara dikkat edilmeli, bu hususlarda gereken hassasiyet gösterilmelidir. temmuz 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

AdBlock eklentisini kullanarak internette reklamları engelleyebilirsin.

Buraya tıklayarak AdBlock'u indirebilirsin.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce cevaplandı

  • @toprak34 adblock iyi hoş ama doğru kullanılmalı. uzmanim.net gibi sitelerin ayakta kalabilmesi için reklam şart. Niye? site hava ve su ile çalışmıyor çünkü :) Adblock tüm reklamları engellliyor ta ki siz izin verene kadar. hakan 7 yıl önce
  • ondada haklısın @hakan abi toprak34 7 yıl önce

AdBlock bu hususta çok başarlı bir Chrome uzantısıdır (eklenti), @toprak34 paylaşmış.

Ayrıca Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenmelidir:

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

Ve uzmanım.net'te "chrome-resetleme" etiketli sorular (tıkla)

temmuz temmuz (12505)