İnternette Yeni Bir Virüs Var Site Adı:http://s6.vyycyg.com/545240b74d434s1414676663?geo=TR&lp_domain=www.debajxcj.com&aid=242

İyi günler kaç gündür internette dolaşırken altta olduğu gibiönce karşıma bir uyarı çıkıyor çarpıya basmama rağmen beni otomatikmen farklıbir siteye ama sürekli aşağıda resmini attığım bi siteye yönlendiriyor hemen hemen her sitede karşıma çıkıyor bi türlü çözemedimyardımcı olsanız sevinirim...İyi günler kaç gündür internette dolaşırken altta olduğu gibiönce karşıma bir uyarı çıkıyor çarpıya basmama rağmen beni otomatikmen farklıbir siteye ama sürekli aşağıda resmini attığım bi siteye yönlendiriyor hemen hemen her sitede karşıma çıkıyor bi türlü çözemedimyardımcı olsanız sevinirim...

kurdistani kurdistani (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    evet bugun aynı sorun bendede oldu ama sadece chormeda oluyor. onla alakalı birşeymi acaba

    evrasion evrasion (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Sorun Google Chrome'a eklenen bir eklentiden kaynaklanıyor. Öncesinde zararlı yazılımları temizlemeniz lazım:

      Çözüm: Uyarı Kullandığınız Java sürümünün süresi geçmiştir. Güvenliğiniz risk altında

      Yukarıdaki  linkte anlatılanları yapın.

      hakan hakan (15394)