İnternetteki mağazalarda açılan hesapları nasıl silebilirim?

Selamün Aleyküm arkadaşlar ben internet üzerinden mağaza şeklinde olan internet sitelerinde bayağı hesap açtım bunları nasıl silebilirim? Kitapçı siteleri gibi bunlardan hesabı silmek istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

andromobil andromobil (74)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Siteden canlı destek ya da telefon numarasıyla arayıp, hesabımı siler misiniz derseniz belki silebilir, başka türlü hesap silemezsiniz diye biliyorum.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    Tüm açtığın hesapları topluca silemezsin. Her site farklı üyelik sistemi kullanır. Her siteye tek tek başvurup hesabını silmelerini isteyebilirsin. Bazı sitelerde kendi kendine hesap silebileceğin özellikte olabiliyor.

    alattin alattin (16984)