İnternetteki resmi ve videoyu WhatsApp'tan nasıl gönderirim?

İnternetteki resmi ve videoyu WhatsApp'tan arkadaşımıza göndermek mümkün mü? Nasıl yapabiliriz?

mat7 mat7 (336)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1- Web sayfasındaki resmin üzerine parmağını bas ve 1 saniye kadar basılı tut.

    2-

    3-

    Videolar için ise;

    Önce cihaza kaydet (download et) ve sonra alttaki yolu takip et:

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      İlgili resmi ve videoyu önce telefonuna indirmelisin. Tabi indirilmeye izin veriyorsa.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        En temizi whatsapp web kullanmak.

        krofosyonel krofosyonel (1)