internetteki videolardan ses çıkmıyor

öncelikle merhaba bilgisayardaki şarkılarımdan oyunlarımdan sorunsuzca ses çıkıyor ama internetten izediğim videolardan hiç ses çıkmıyor lütfen yardım bilgisayara format atmakta istemiyorum

kullanici391442 kullanici391442 (1)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Webde (DH) alttaki çözüme rastladım:

"1) Adres çubuğuna “chrome://plugins/” (tırnaklar olmadan) yazın. Bu sizi eklenti ayarlarına götürecek.
2) Muhtemelen en yukarıda “Flash” olmalı. Yanında “2 files” (2 dosya) yazıyorsa, doğru yerdeyiz.
3) Sağ üst köşedeki “details” (Detaylar) butonuna tıklayın. Tüm eklentilerin detayları açılacak. “Flash” altında 10. ve 11. sürüme ait bir takım bilgiler yer alıyor.
4) Shockwave flash Player 11.0‘ın altındaki “disable” (Devredışı bırak) butonuna tıklayın. Diğerini ellemeyin.
5) Gerekmiyor ama temiz iş olması için tüm Chrome pencerelerini kapatıp yeniden açın."

Yukarıdaki çözüm aynı dertten muzdarip birçok kullanıcının problemini çözmüş. Sende deneyebilirsin.

temmuz temmuz (12505)