İnternetten Para Kazanmak Ne Kadar Doğru?

Yani mesela link.tl var bilirsiniz. Hedefteki siteye ulaşmak için reklam izlemen lazım, saniye beklemen lazım. Bunla ilgili neler yapılabilir?

Ya da anket doldurmalar güvenilir mi?

Başka neler var?

nibal nibal (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ne kadar doğru bilmiyorum ama benim bir arkadaşım var o çeviri (alt yazı çeviris) yaparak para kazanıyor.

    habib701 habib701 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Doğru mu değil de sanırım ne kadar gerçek bunu öğrenmek istiyorsun.  Bazı sitelerden gerçekten para kazanabilirsin. Örneğin Google Ödüllü Anketler uygulaması ile para kazanabilir ve bunu Google Play üzerinde harcayabilirsin. @habib701 bahsemiş çeviri sitelerinde çevirmenlik yaparak para kazanabilirsin.

      Veya daha ticari bir şekilde gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde hesap açıp ürün alıp-satabilirsin.

      hakan hakan (15424)