İnternetten SMS gönderilebilir mi?

Telefona internet üzerinden sms atmak mümkün mü?

Internetten SMS atmak için bir web sitesi, bir uygulama var mı?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Var ve bir firma yada şirket aracılığı ile yapılıyor bu. Toplu SMS mesajları girilerek atılıyor (Ya bir excel sayfasından yada özel kendi programlarından giriliyor ve uygulanıyordu), mesela bayramdı, yılbaşıydı vs özel günlerde tebrikler için. Yada bazı ticari reklamlar gereği.. Ücretli elbette.. Bir hizmet yani.. Bu hizmeti veren kuruluşun ismini unuttum (Hizmetinde bir ismi vardı, kuş ismiydi galiba. Onuda unuttum). Hizmetin satışını veya bir çeşit pazarlamasını gezici çalışanlar esnaf esnaf dolaşarak yapıyorlardı. Dediğim 5-6 sene önceydi. Komşum bir düğün salonuna pazalamışlardı bu hizmeti ve hizmeti kullanabilmelri için ben yardım ederdim kendilerine. Zira bilgisayar kullanımı ve teknoloji bilgiside gerekiyordu bu toplu mesajlar için.

    Ama sen herhalde böylesine bir profesyonel ihtiyaç için sormuyorsun. Belki ücretsiz ve daha basit bir şey arıyorsun. Bunu bilemiyorum ama olabilir ve hatta olmalıda. Araştırmaya devam etmelisin.

    Edit:

    Ne kadar doğrudur bilemem ama http://www.smsgott.de/free-sms.html adresinden günde 5 mesaj atılabiliyormuş. Hatta proxy değiştirerek, proxy sitelerini kullanarak (ktunnel.com gibi) veya modeme reset atarak SINIRSIZ atılabiliyormuş.

    Dene istersen.

    Diğer alternatifler:

    Bedava SMS gönderme siteleri (tıkla)

    Edit:

    Ücretsiz Sms Gönderme Programı (tıkla)

    Not: Kendim denemedim. Sen istersen denersin.

    Edit 2:

    Buldum :)

    GüvercinSMS (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Mesajımın alt kısmına bu işler için bir tanede program linki ekledim @nvidiagtx, onada bakarsın. temmuz 6 yıl önce
    • Ücretli SMS hizmetinin linkinide buldum ve mesajıma onuda ilave ettim @nvidiagtx temmuz 6 yıl önce

    (Benim bildiğim kadarıyla) böyle bir imkan yok. SMS dediğin şey mantık olarak bir telefon numarasından diğer telefon numarasına gönderilir. Dolayısıyla göndermek için bir SIM kartın (telefon numarası) ve bir de o SIM kartı takabileceğin cep telefonu olmalıdır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho abi ben bir siteden denedim oldu gönderen kısmı 124245355 gibi sayılardan oluşuyor nvidiagtx 6 yıl önce
    • Ben böyle şeylerle pek ilgilenmem. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce