İnternetten SMS gönderme siteleri güvenilir mi?

Telefona site yoluyla internetten SMS gönderme diye bir şey biliyorum, videoları da gördüm ama pek inanamadım. Sizce internetten sms gönderme siteleri güvenilir mi?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetten SMS gönderilebilir mi? konusuna bakabilirsin. @temmuz hocam detaylı bir şekilde açıklamış.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      güvenilirden kastın nedir? internetten SMS gönderebilirsin. Hatta internetten SMS gönderme 2000'Li yılların başında çok popülerdi. sms.it gibi bir site vardı yanlış hatırlamıyorsam. Sınırsız sms gönderiyorduk.

      Internetten SMS gönderebilirsin ama gönderdiğin sms'lerin bir kopyası muhtemelen onlarda kalıyordur.  Aynı zamanda yine gönderdiğin telefon numaralarını depoluyorlar.  Bu telefon numaraları daha sonra reklam, spam amaçlı kullanılıyor.

      Bazı siteler otomatik olarak SMS içine reklam ekliyor.

      murat murat (12492)