İnternetten video izleme sorunu

Merhabalar. İnternetten video izlerken ekranın üstünde titremeler oluyor. Ama videoyu indirip izlediğimde bir sıkıntı olmuyor. İnternetten film bile izleyemiyorum takıntı haline geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.

asus x550jk model bilgisayarım. windows 7 ultimate kullanıyorum. Ekran kartım gtx 850m 2gb, ram 4 gb

kullanici609830 kullanici609830 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Farklı tarayıcı denedin mi?

    Örneğin Firefox ile denedin mi ya da Google Chrome ile? Öncelikle bunları denemen de fayda var. Ayrıca diğer bir soru tüm video sitelerinde bu durum oluyor mu? Örneğin Youtube de böyle bir sorun var mı? Yoksa sadece dizi sitelerinde mi sorun oluyor?

    Bu bilgiler önemli.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      opera dağıl tüm tarayıcılardan denedim. tüm sitelerde aynı sorun var hangi siteye girsem aynı sorun

      kullanici609830 kullanici609830 (1)