İnternetten Windows 8 Yapma

Bilgisayarımı Windows 8 sürümüne çevirmek istiyorum.(Bende Windows 7 Ultimate var)İnternetten her ne kadar araştırsam da en güvendiğim yer burasıdır.Bu nedenle yardımcı olursanız sevinirim.İnternetten indirip kendim yapabilir miyim?

http://www.iobit.com/iobit-winmetro.php

Örnek olarak yukarıda verdiğim linkten indirip yapabilir miyim?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WinMetro, Windows 7 veya Windows Vista, Windows XP için  Windows 8 arayüzü sağlıyor.

    WinMetro güvenilir bir yazılım yüklemedinizde sakınca yok. Tabi bu tür uygulamaların belli bir oranda yavaşlamaya sebep olacağını unutmayın.

    WinMetro uygulamasını buradan indirebilirsiniz

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Uygulamalar belli bir oranda yavaşlayacak derken? Anlamadım yani bildiğimiz yavaşlama mı olacak :) ahmetsamil 9 yıl önce
    • Windows 7 üzerine bu tür uygulamalar yüklerseniz sisteminiz yavaşlayabilir demek istedim. Deneyip görebilirsiniz. Belki fark edilmez bile. cemkara 9 yıl önce
    • Peki yapmamı tavsiye eder misiniz? ahmetsamil 9 yıl önce
    • Deneyebilirsiniz. Eğer bir yavaşlama olursa kaldırırsınız. cemkara 9 yıl önce