Intragram'a girmek istediğimde instagram hesabınız çalındı uyarısı veriyor

Tabletime Instagram yükledim. Telefonda da Instagram kullanıyorum.  Tabletten Instagrama girmek istediğimde "hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır" gibi bi sorunla karşı karşıyayım.  Fakat telefondan ve bilgisayardan  girebiliyorum instagram'a. Bunu nasıl düzelte bilirim?

saime saime (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletinde Virüs Olabilir Aynısı Bana Oldu Format Attırdım Geçti

    osimemo osimemo (1)