_invalid_parameter_noinfo_noreturn yordam giriş noktası MSVCP100.dll hatası !!

Arkadaşlar şuan da bir program indirdim fakat bu programı açmak için tıkladığım zaman da yukarıda da belirttiğim gibi '_invalid_parameter_noinfo_noreturn yordam giriş noktası , C:\WİNDOWS\SYSTEM32\MSVCP100.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı'​ hatasını alıyorum. Bu hata hakkında internetten araştırma yaptım fakat herkez MSVCP_100.dll değil de MSVCR_dll olarak karşılaştığı hataların çözümünü yazmış MSVCP​ (P ile) hatası ile pek fazla karşılaşan olmamış farklı sitelerde karşılaştığım bazı yazılara göre ise bu hatanın mühim hatalardan biri olduğu yazılmıştır..

​BU hatanın çözümü nedir ??

Teşekkür Ederim..

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Invalid_parameter_noinfo_noreturn yordam giriş noktası , C:\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCP100.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası çoğu zaman Visual C++ 2010 paketinin eksikliğinden kaynaklanır.

    Sorunu Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package yükleyerek çözmeyi deneyebilirsiniz.

    Eğer sisteminiz 32 bit ise o zaman; Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package buradan indirin ve kurun.

    Eğer sisteminiz 64 bit ise o zaman; Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) buradan indirin ve kurun.

    hakan hakan (15394)