Invalid Parameters Youtube hatası

Bir dizi sitesinde Youtube üzerinden yayınlanan videoyu izlemek istediğimde  siyah bir ekran üzerinde Invalid Parameters yazıyor ve videoyu izleyemiyorum.

Youtube Invalid Parameters hatası nasıl çözülür?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Youtube Invalid Parameters hatası genel olarak Youtube videosu başka bir siteye gömülmüşse ortaya çıkıyor. Videoyu doğrudan Youtube üzerinden izlediğinizde sorun çözülüyor. Herhangi bir dizi / video sitesinde videoda Invalid Parameters hatası varsa ve video Youtube üzerinden çekiliyorsa videoyu doğrudan youtube üzerinde izlemeyi deneyin. Sorun çözülecektir.

    Youtube Invalid Parameters hatası genelde videoda yoğunluk olduğunda ortaya çıkıyor. Diziler genelde youtube'a illegal olarak yükleniyor. Diziler telif haklarından dolayı Youtube'a yüklenemiyor. Youtube bunun farkına vardığında diziyi kaldırıyor.

    Son dönemde dikkatimi çeken dizi siteleri videoları tekrardan Youtube üzerine yüklemeyi deniyorlar. Bu da çeşitli sorunlara yol açıyor.

    murat murat (12492)