IOBIT benzeri temizlik uygulaması var mı?

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, başlıkta saymış olduğum programlar hariç en az Comodo kadar etkili veya başka bir temizleyici program biliyormusunuz? Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla, teşekkürler.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CCLeaner dışında temizlik uygulaması kullanmıyorum gerek görmüyorum, önermiyorum. Elle temp ve prefetch dosyalarını silseniz yeter, CCLeaner ile de kalıntıları falan temizlersin, kayıt defterini düzeltirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Aynen bende CCLeaner kullanıyorum gayet güzel bir program @hydra

      gorele28 gorele28 (387)