iobit.com sitesi güvenilir mi?

arkadaşalar bu site güvenli mi http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iObit resmi sayfalarının ve programlarının tamamı güvenlidir, problem olmaz.

    Fakat bazı uygulama'larının PC'ye yüklenmesinde program'a eklenmiş reklam ve yan programlarda olabilir. Yükleme öncesinde bunların bilinmesinde ve yükleme yapılırken dikkat edilmesinde fayda olur.

    Bu arada iObit Uninstaller programı oldukça faydalı bir programdır. Program uninstallerinde temiz kaldırım yapar, geride artık dosya ve regedit kayıtları bırakmaz vede ayrıca sistemde kaldırılması zor olan/kaldırılamayan programların zorla kaldırılmasını gerçekleştirir; çokça bilinen başarılı bir programdır. Tavsiye edrim.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      evet bu site son derece güvenlidir http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php IObit Uninstaller programını kuraken

      önerdiği programlar olabilir tik işareti varasa onları kaldırın siz sadece IObit Uninstaller  programını kurulumunu yapın

      candan candan (4301)