İobit uninstaller uygulaması kaldırılmıyor

İobit uninstaller uygulaması kaldırılmıyor bir hata çıkıyor onu kaldırmam lazım ama kalkmıyor yardımcı olurmusunuz anlamadıgım bir resimdeki gibi hata çıkıyor

seferulas1990 seferulas1990 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hata resimi belitilen bağlantı bozulmuş sanırım tekrar yüklersen yardımcı olabiliriz

    alternatif olarak Revo Uninstaller programı ile kaldırmayı deneyiniz.

    İndirme Bağlantısı:http://www.tamindir.com/revo-uninstaller/

    emregunertr emregunertr (16)
    7 yıl önce cevaplandı

      İlk Önce Powershell i aç.

      Ve daha sonra şu kodu yapıştırıp enter a bas :

      Get-AppxPackage *ıobituninstaller* | Remove-AppxPackage

      Program kalıcı olarak kalkacaktır .

      turansmsk10 turansmsk10 (-78)