IObit Unlocker nedir? IObit Unlocker nasıl kullanılır?

IObit Unlocker nedir?

IObit Unlocker nasıl kullanılır?

IObit Unlocker ne işe yarar?

IObit Unlocker nereden indirebilirim?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IObit Unlocker nedir?

    IObit Unlocker, işlem yapamadığınız dosya ve klasörlere erişiminizi sağlar. IObit Unlocker ile bütün dosyalarınız üzerinde sorunsuzca işlem yapabilirsiniz.

    Bazı dosya ve klasörler üzerinde işlem yapmak istediğinizde Dosya silinemiyor, Erişim Engellendi, Bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor gibi hata mesajları ile karşılaşabilirsiniz. İşte bu tür dosyalar üzerinde yapmak istediğiniz işlemi yapmak için IObit Unlocker kullanışlı bir programdır.

    Bilgisayarınızda az yer kaplar ve kurulumu kolaydır. Bu nedenle sıkça tercih edilen IObit Unlocker programının Türkçe dil desteği de bulunmakta.

    IObit Unlocker ne işe yarar?

    IObit Unlocker ile;

    ⦁    Sorunlu dosya veya klasörün kilidini açıp silebilirsiniz.
    ⦁    Sorunlu dosya ve klasörün kilidini açıp ismini değiştirebilirsiniz.
    ⦁    Sorunlu dosya ve klasörün kilidini açıp başka bir konuma taşıyabilirsiniz.
    ⦁    Sorunlu dosya veya klasörün kilidini açıp kopyalayabilirsiniz.

    IObit Unlocker nereden indirebilirim?

    IObit Unlocker indir linki üzerinden IObit Unlocker programını indirin.

    Kurulum işlemi oldukça basittir. Şartları kabul edin ve programı kurmak istediğiniz konumu seçin.
    Program kurulumu bittiğinde IObit Unlocker otomatik olarak açılacaktır.

    IObit Unlocker nasıl kullanılır?

    IObit Unlocker programını iki farklı yol ile kullanabilirsiniz. Bu yollardan birincisi:

    Programı açın, karşınıza açılış ekranı gelecektir. Açılış ekranında Ekle butonuna basarak veya dosya, klasörü, sürükleyip pencerenin üzerine bırakarak sorunlu dosyanızı ekleyin.

    Ekle butonuna bastığınızda sizden dosyanın konumunu bulmanızı isteyecektir. Dosyanızı bulun ve açın.

    Daha sonra kilitli yani sorunlu dosyanız eklenecektir. Programda Kilidi Aç butonuna basarak dosyayı işlem yapılır hale getirebilirsiniz. Veya butonun yanındaki ok tuşuna basarak yapacağınız işlemi seçebilirsiniz.

    IObit Unlocker kullanmanın bir diğer yolu:

    Sorunlu dosya veya klasöre sağ tıklayın. Açılan menüde IObit Unlocker seçeneği olacaktır. IObit Unlocker seçeneğine tıklayın.

    Dosya veya klasör programın içinde açılacaktır. Daha sonra yapmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

    IObit Unlocker programı işlem yapmak istediğinizde hata aldığınız dosya veya klasörler üzerinde işlem yapmanızı sağlar.

    damlakoc damlakoc (1391)