iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone / iPad şarj olmuyor

iOS 7 güncellemesinden sonra iPhone / iPad "This cable or accessory is not certified and may not work reliably with this iPhone"  / "Bu kablo veya aksesuar sertifikalı değildir ve bu iPhone ile güvenilir çalışmayabilir" şeklinde hata veriyor ve şarj olmuyor. iPhone / iPad bilgisayara bağlanmıyor.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iOS 7 güncellemesinden sonra Apple pek çok lisansız 3.parti kabloyu devre dışı bırakacak, çalışmasını engelleyecek özellikler ekledi. Eğer iPad / iPhone kablonuz orjinal değilse, lisanssız ise yeni bir iphone / ipad kablosu almanız gerekecektir.

    pelinny pelinny (863)