iOS 7 güncellemesinden sonra Uygulama Güncellemelerini yükleyemiyorum.

iOS 7 güncellemesinden sonra  uygulama güncellemelerini yapamıyorsanız aşağıdaki işlemleri deneyebilirsiniz.

Muhtemelen bu ve benzer sorunlar bir sonraki iOS7 güncellemesinde giderilecektir.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iOS 7 güncellemesinden sonra  App Update / Uygulama güncellemelerini yükleyemiyorsanız  şunları deneyebilirsiniz:

    1. Ayarlar / Settings  >> iTunes & App Store gidin ve Apple kimliğine dokunun Çıkış Yap 'ı seçin.
    2. iPhone / iPad yeniden başlatın.
    3. Ayarlar / Settings  >> iTunes & App Store gidin  tekrardan giriş yapın.

    Bu işe yaramadıysa

    1. Ayarlar / Settings > Genel /  General >  Kullanım / Usage dokunun.
    2. Sorunlu uygulamaya dokunun ve Uygulamayı Sil'i seçin
    3. iPhone / iPad yeniden başlatın.
    4. Uygulamayı yeniden yükleyin.
    pelinny pelinny (863)