iOS 9.3.5 te iken iOS 10 yükleme bildirimi kaldırma ?

iOS 9.3.5 sürümünü kullanıyorum ve her gün iOS 10 yükle bildirimi karşıma çıkıyor.Bu bildirimden kurtulabilir miyim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple, birkaç ay önce iOS 10 sürümünü çıkarttı. Ancak bu sürümü beğenmeyen ve kullanmak istemeyen kullanıcılar 9.3.5 sürümünde veya daha önceki bir sürümde kalmak istiyor.Apple ise her gün Türkiye Saatine göre 20:00 de ekrana iOS 10 yükleme bildirimi çıkartıyor.

    Bildirim ekranındaki iOS 10 sürümü çıktığını ve güncellememiz gerektiğini söylüyor. Güncelleme ekranında çıkan seçenekler;

    • Yükle
    • Sonra

    Eğer Sonra seçeneğine basarsak "Daha sonra anımsat" diyerek bildirimi ertesi gün saat 20:00 ye kadar ertelemiş oluyoruz.Ayrıca Apple bizim için güncellemeyi saat 02:00 de yaparak bizi rahatsız etmeyeceğini de söylüyor.Peki bu bildirimden tamamen kurtulma şansı var mı? Malesef bildirim kapatılmıyor. Bildirimi hergün sonra->daha sonra anımsat diyerek 1 gün ertelememiz gerekli.

    ismailsarp ismailsarp (6010)