iOS 9.5 iPad'e Google Kitaplar nasıl indirilir?

iOS'a PC üzerinden 3Utools isimli programı kullanarak eski sürüm uygulamalar indiriyorum. Yani, yapmak istediğim bu. iOS 9.5 bir iPad mini tabletim var. Ama, Google Kitaplar uygulaması iOS 10 ve üstü cihazlarda çalışıyor. 3Utools isimli programı uygulama'nın eski(yani, alt)sürümünü indirmek için kullanıyorum. Sorun'da tam olarak burada başlıyor. Yani, eski sürümü indirebilmek için, programdaki uygulama'yı bulup, iOS'a tanıtmak gerekiyor. Ama, Google kitaplar uygulaması 3Utools'da yok. Arama yapmama rağmen bulamıyorum. Bir uygulama'nın eski sürümünü bu seçeneğin dışında iOS'a nasıl tanıtabilirim? Google kitaplar uygulamasının eski sürümünü indirmek için 3Utools dışında bir seçenek var mı? Ve bunu yapabilmek için illa PC gerekli mi? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TutuApp diye bir uygulama var. Tıpkı senin 3Utools mantığında çalışıyor. Belki bunda Google Kitaplar uygulaması vardır. Deneyip sonucu buraya yazarsın.

    TutuApp: https://tutuapp.vip/pc/

    omercik omercik (9418)